Paket 4 içerikleri

Çocuklar için ilk izlenim çok önemlidir ilk evrede onlara ne denli sıcak yaklaşırsanız sizlerle eğlenmelerini, güzel zaman geçirmelerini o denli kolaylaştırırsınız bu sebeple gelen bay veya bayan animatör arkadaşımız ilk beş dakikalık evrede çocuklar ile kısa bir tanışma yaparak onların sevdiği oyunları öğrenme yoluna giderler buna göre bir plan oluşturup organizasyon devamı ona göre şekillenir.İkinci aşamada organizasyon öncesi belirlenmiş müzik türlerinden oluşan müzik cdsi çalıştırılır.

Oyunlarımızda alışılagelmişliğin dışına çıkıp farklı türden oyunlar denemeyi de hedeflediğimiz için yine çocuklarınızın istekleri doğrultusunda bu hedefimizi gerçekleştiriyoruz. Oyunlarımız arasında mutlaka yer alan çocuklar için olmazsa olmaz diyebileceğimiz yarışmalar, müzikli/müziksiz oyunları ise şöyle sıralayabiliriz: Sandalye Kapmaca, Heykel, Çuval Yarışı, Halat Çekme, Ayna, Don-Ateş, Yumurta Yarışı... Bu gibi oyunlar sonrasında animatör arkadaşımız çocuklarla tren oluşturarak öncesinde kesinlikle alerji yapmayan yüze zarar vermeyen yüz boyalarıyla yüzlerine yüz boyası yaparak son olarakta sosis balonla istemiş oldukları (kedi,köpek,kılıç, çiçek..) şekilleri kendilerine hediye edip onlarla vedalaşırlar..

Bizi arayın 0 (543) 763 5043


Hakkımızda

Bipalyaço olarak çocuklarımıza daha mutlu anlar yaşatmak için sempatik ve deneyimli ekibimizi büyüterek, sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyor, sektörde fark oluşturmak ve farklı olmak istiyoruz.

Neden Biz?

Palyaço ve doğum günü organizasyonları kalitemiz ile sektörde fark yaratıyor, sizin için en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyor. Siz de mutlu bir gün geçirmek ve çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Yazılarımız

iletişim

Adres: Büyükdere Cad. No:257 Nurol Plaza 21/A Maslak, İstanbul
Tel: 0 (543) 763 5043
E-mail: info@bipalyaco.com
Reklomastik Web Tasarım Firması