Kampanyalarımız

Palyaço Kiralama - Pinyata

 
 

Pinyata:


Çocuklar her geçen sene pastalarındaki mum sayıları arttıkça kendilerini bir birey olarak hissetmeye başlar. Kendi başlarına bir şeyler kazanmayı görmek onlar için ekstra bir mutluluk kaynağıdır. Palyaço kiralama hizmeti ile birlikte gelen sürpriz bir pinyata çocuklar için ayrı bir sevinç ve heyecan kaynağı oluşturur. Farklı figürler yer alan pinyata paketinin içinden sürpriz şekerler ve çikolatalar çıkabilir. Tüm çocuklar, hep birlikte içini çeşitli çikolata, şekerleme veya oyuncak hediyelerle doldurduğumuz pinyatayı patlatmak için uğraşır. Sonunda patlayan pinyata ile birlikte büyük bir heyecan başlar.

Yere saçılan hediyelerimizin toplanması.. büyük bir heyecan, büyük bir coşku içinde toplanan hediyeler onlar için çok kıymetlidir çünkü tamamiyle onları kendi uğraşları sonucunda kazanmışlardır. Sizde onlara bu mutluluğu yaşatmak istiyorsanız kampanyalar bölümümüzden pinyata çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz...

Pinyata Çeşitleri

Jack Sparrow Kostümlü Animatör

 
 

Pamuk Prenses Kostümlü Animatör

 
 

Bizi arayın 0 (536) 878 01 28

Hakkımızda

Bipalyaço olarak çocuklarımıza daha mutlu anlar yaşatmak için sempatik ve deneyimli ekibimizi büyüterek, sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyor, sektörde fark oluşturmak ve farklı olmak istiyoruz.

Neden Biz?

Palyaço ve doğum günü organizasyonları kalitemiz ile sektörde fark yaratıyor, sizin için en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyor. Siz de mutlu bir gün geçirmek ve çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Yazılarımız

iletişim

Adres: Rıhtım Cad. İzzettin Sok. Polat İş Merkezi No.33 Kadıköy, İstanbul
Tel: 0 (536) 878 01 28
E-mail: info@bipalyaco.com
Reklomastik Web Tasarım Firması