palyaco-kiralama-istanbul

Günümüzde eğlence sektörünün farklı kulvarlara ayrılması ve organizasyonların artması nedeniyle insanlar bu tür işlere yönelim göstermişlerdir. Doğum günü partileri,  düğünler, sünnet ve açılış gibi organizasyonlarda palyaçolar artık etkinliklerin birer parçası haline gelmiştir.

Bu nedenle sektörde palyaço kiralama gibi işler daha fazla ön plana çıkmaya başladı. Bunun için insanlar sadece bu işle uğraşan firmalar kurup buna yoğunlaştılar. Bunun sonucunda ise dijital dünyada bu işten nasibini alarak online ortamda palyaço kiralama işleri sıkça görülür oldu.

Anadolu yakası ve Avrupa yakası palyaço organizasyonları yaygunlaşmaya ve insanların ilgisini çekmeye başlamıştır. Çocuklarını özel günlerde eğlendirmek ve mutlu etmek isteyen herkes palyaço servislerinden faydalanmaya başlamıştır.

Parti ve etkinliklerde kullanılan, doğum günü organizasyonu için palyaço genellikle çocukların daha çok ilgisini çektiğinden dolayı istenmektedirler. Fakat bu konularda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var. Örnek olarak bu işi yapan firmaların bu konuda yeterliliğe sahip olması ve zamanlama konusunda iyi olmaları gerekir. Çünkü bu tip etkinliklerde zamanlama oldukça önemlidir.

Belirli gün ve saatlerde yapıldığından dolayı gecikme gibi durumlar etkinliklerin olması gibi gerektiği konusunda sıkıntılar oluşturur. Bu gibi sorunlara maruz kalmamak için palyaço kiralama şirketinin özellikle titiz ve incelikle çalışması gerekmektedir.

Palyaçolarımızın Özellikleri

Çocukların mutluluğu her şeyin önünde olduğu için anne ve babalar sünnet, düğün ve doğum günü organizasyonlarında palyaço çağırmalarına karşın bir takım ön yargılara sahip olabilmektedirler.

palyaco-dogum-gunu

Palyaço kiralama firması olarak bünyemizde barındırdığımız palyaçolarımızın sempatik sıcakkanlı olmasına ve çocuklarla çocuk olabilmeyi başarabilmesine önem vermekte ve her tür etkinlikte görevini içten ve eksiksiz sahiplenmesi gerekir. Bunun yanı sıra etkinliğe her zaman keyif ve eğlence katabilmesi oldukça ehemmiyetlidir.

Palyaçolarımız doğum günü organizasyonlarında gerek yüz boyama gerekse süsleme ve diğer konularda işlerine hakim olup, çocukların bu mutlu gününe daha da keyif katabilmeyi başarmaktadır.

Yüz boyama, sosis balondan figürler ve oyunlar çocukların en çok eğlendiği aktivitelerdir. Bunların yanı sıra çocukların istek ve arzuları doğrultusunda onları kırmamak adına ellerinden gelen her türlü ilgi ve alakayı gösterirler.

Etkinlik süresince çocuklarımıza çok mutlu ve keyifli anlar yaşatmayı kendilerine amaç edinmişlerdir. Palyaço kiralama aktiviteleri ile sıradan bir doğum günü etkinliğini çok sıra dışı ve unutulmaz kılmak için palyaçolarımızın ekstra efor sarf etmektedirler.

Sizler de çocuğunuza ya da ailenize unutulmaz bir organizasyon yaşatmak için bizimle bir araya gelerek mutluluğunuzu katlayabilirsiniz.

Rezervasyon oldukça basit: İletişim numaramızı arayarak veya WhatsApp aracılığıyla organizasyon detaylarını bize ileterek yapabilirsiniz.

 

1 Comment

  1. ahmet dedi ki:

    İyi günler
    Sizin palyaçolarınızdan çok memnun kaldık arkadaşımın düğününde çocukları eğlendirdiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 3 =