Misyonumuz

Bipalyaço olarak çocuklarımıza ve gençlerimize en iyi hizmeti vererek en azından bir kere olsun yüzlerini güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi amaç edindik. Böylelik kendimizi gerçekleştirmeyi ve topluma faydalı olmayı kendimize amaç edinmiş durumdayız.

Bipalyaço görevlileri genç ve sempatik kişilerden oluşmaktadır. Toplumsal amacımıza uygun güler yüzlü ve iletişim becerileri yüksek kişilerden meydana gelirler.

Palyaço kiralama ve palyaço ile ilgili tüm işlemleriniz için doğru adres olmak ve en uygun fiyat ile herkese hitap etmek için çalışıyoruz. Bu yüzden kendimize size uygun ve kar amacını ikinci plana atmış ekiplerden meydana gelmekteyiz. Siz de bizi daha detaylı inceleyebilir, bize ve ekibimize katkıda bulunabilirsiniz.

Gelecek Hedefimiz

Bipalyaço ekibi olarak biz sektörden tamamen farklıyız. Bu sebeple sektörün lideri ve en iyisi olmayı arzuluyoruız. Bu hedef doğrultusunda adımları atıp, bu hedef için var gücümüz ile çalışacağız.

Palyaço kiralama ve etkinlik düzenleme bazlı çalışan firmamızda, sizler için pek çok yenilik ve değişik bakış açıları getirmeyi planlamaktayız. Bu doğrultuda kendimizi geliştirmeyi ve yeni bir tat oluşturmayı kendimize ilke edindik.

Siz de bizim bu bakış açımıza destek olmak ve toplumumuz için daha güler yüzlü bireyler oluşmasına katkıda bulunmak istiyorsanız, bizi arayabilir, soru ve görüşlerinizi bize rahatlıkla iletebilirsiniz.


Bizi arayın 0 (530) 685 88 68


Hakkımızda

Bipalyaço olarak çocuklarımıza daha mutlu anlar yaşatmak için sempatik ve deneyimli ekibimizi büyüterek, sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyor, sektörde fark oluşturmak ve farklı olmak istiyoruz.

Neden Biz?

Palyaço ve doğum günü organizasyonları kalitemiz ile sektörde fark yaratıyor, sizin için en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyor. Siz de mutlu bir gün geçirmek ve çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Yazılarımız

iletişim

Adres: Rıhtım Cad. İzzettin Sok. No:2 Polat İş Merkezi D:33 Kadıköy/İstanbul
Tel: 0 (530) 685 88 68
E-mail: info@bipalyaco.com