Doğum Günü Organizasyonu

Doğum gününüz için palyaço kiralamanın en uygun adresi.
Bipalyaço ile siz de gülümseyin.

Doğum Günü Organizasyonu İçin Palyaço Kiralama

Doğum günü organizasyonları için vazgeçilmeziniz haline gelen palyaço kiralama hizmeti ile hem çocuğunuza büyük bir sürpriz yapabilir hem de davetlileriniz ve kendiniz için farklı bir deneyim yaşatabilirsiniz. Yılda bir kez de olsa çocukları mutlu etmek, onlara hayatları boyunca unutamayacakları bir doğum günü organizasyonu yapmak ve yüzlerindeki gülücükleri görmek için palyaço kiralama hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle hem kendinizi hem de doğum günü çocuklarını benzersiz palyaço aktiviteleri ile baş başa bırakabilirsiniz. Eğlenceyi doruklarda yaşatan palyaço kiralama hizmeti ile baştan sonra keyifle geçen palyaço oyunları, sosis balonlar, oyuncaklar ve şekerlemelerle dolu bir doğum günü organizasyonu sahibi olabilir, çocuğunuzu da doğum günü organizasyonunun baş tacı edebilirsiniz. Çocuklar gülücükler saçıp etrafta dolanırken siz de sevdiklerinizle vakit geçirme şansı yakalayabilir, onların bu sevincine ortak olabilirsiniz. Bu özel günde palyaço kiralama hizmeti ile hafızalardan silinmeyen renkli organizasyonları paylaşabilir, çocuğunuzun fotoğraf albümüne unutulmaz hatıralar kazandırabilirsiniz.

Doğum Günü İçin Palyaço Kiralama

İnsanlar sevdikleri ve ailesi için her zaman eşsiz ve güzel organizasyonları düzenlemek ister. Böyle zamanların başında gelen doğum günleri yılda bir kez gelen ve her geçen gün bir yaş alıp götürürken geriye en tatlı hatıralar bırakan bir organizasyondur. Palyaço kiralama hizmeti de doğum günlerinin vazgeçilmez etkinliklerinin başında gelir. Çocukların neşesine neşe katan ve oynattığı oyunlarla çocuklara güzel saatler yaşatan palyaço kiralama hizmeti ailelerin göz bebeği olmuştur. Palyaço kiralama hizmeti; yüz boyama, sosis balonlarla yaratıcı şekillerden oyuncak yapma gibi etkinliklerle çocukların hayır diyemeyeceği bir organizasyon sunar. Bu şekilde çocukların oyun dünyasını genişletmekle kalmayıp onlara yeni oyunların kapısı aralamış olur. Palyaçolar oynattığı oyunlarla çocukların el becerilerinin gelişmesine katkı sağlamakla kalmayıp onların iletişimini de geliştirir. Çocuklar, sevecen ve güler yüzlü palyaçolarla birlikte bir gün olsun her şeyi unutarak oyun oynama şansı bulup eğlenceli yüz boyama figürleriyle kendilerini büyük eğlence ortamında bulur. Çocuklar yüzlerindeki açan çiçekler ve güzel şekerlemelerle birlikte unutamayacakları bir gün geçirirler.

Doğum Günü Palyaço Etkinlikleri

Çocuklarımız kimi zaman bir sene boyunca doğum günlerini beklemekte, arkadaşlarıyla geçireceği o güzel saatlerin hayalini kurmaktadır. Doğum günü organizasyonlarına katılan sempatik palyaço kiralama hizmetiyle bambaşka bir havaya bürünen bu özel gün doğum günü çocuğu için eşsiz bir anıya dönüşmektedir. Doğum günü partisinin olmazsa olmazı olan pasta kesimi sonrası başlayan palyaço aktiviteleri organizasyonun içeriğine göre değişmektedir. Palyaço kiralama hizmetine dahil olan yüz boyama aktivitesi çocukların hayal gücünü geliştirmelerinde katkıda bulunuyor, sosis balondan figürler yaparak da el becerilerini geliştirme imkanı buluyorlar. Bunun haricinde oynanan körebe, pinyata oyunu, deve-cüce, halat çekme ve çuval yarışıyla doğum günü çocuğu ve arkadaşlarını eğlence dolu bir doğum günü partisi beklemektedir.

Doğum Günü Palyaço Oyunları


Doğum günlerinin vazgeçilmezi palyaço hizmeti çocukların enerjilerini atmalarını sağlayan, kişisel gelişimlerine katkıda bulunan çeşitli oyunlar oynatarak doğum gününü daha eğlenceli hale getiriyor. İsterseniz oyunlar hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım.

Körebe: Bir kişi ebe seçilir ve gözleri bağlanır. Diğer çocuklar ebeden kaçarak yakalanmamaya çalışır. Yakalanan ebe olur.

Halat Çekme: Çocuklar iki gruba ayrılır. Ortada bir sınır belirlenir. İki grup iki uçtan halatı çekmeye başlar ve sınırı geçen grup oyunu kaybeder.

Mandal Kapma: Bütün çocukların kıyafetlerine mandal tutturulur. Herkes birbirini kovalayarak mandal toplamaya çalışır ve en çok mandal toplayan oyunu kazanır.

Bizi arayın 0 (536) 878 01 28

Reklomastik Web Tasarım Firması